Βοηθήστε μας να κάνουμε καλύτερη την υπηρεσία eJournals. Αν έχετε χρησιμοποιήσει την υπηρεσία eJournals στο παρελθόν και έχετε κάποια εμπειρία ως προς τη χρήση της, παρακαλούμε αφιερώστε ένα λεπτό και συμπληρώστε το σύντομο ερωτηματολόγιο!

Board of Reviewers

Mohamed Suleiman Ahmed, Sohag University, Egypt, amas2010@yahoo.com

Rocco A. Astore, CUNY: Borough of Manhattan Community CollegeUSA, rastore@bmcc.cuny.edu

Grigorios Athanasiadis, Aristotle University of Thessaloniki, Greece, McGreg_gr@hotmail.com

Jovan Babić, University of Belgrade, Republic of Serbia, jbabic@sezampro.rs

Ira Bedzow, New York Medical College, USA, ijbedzow@gmail.com

George Boutlas, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, boutlasgeorg@gmail.com

Panagiotis Christias, University of Cyprus, Cyprus, christias.panagiotis@ucy.ac.cy

Fausto Corvino, Scuola Superiore Sant'Anna - DIRPOLIS Institute, Italy, fausto.corvino@unito.it

Sr. Candy D'Cunha, Andhra Loyola Institute of Engineering and Technology, Vijayawada, Andhra Pradesh, India, drsrcandydcunha@gmail.com

Panagiotis Doudonis, Oriel College, University of Oxford, United Kingdom, pdoudonis@gmail.com

Domingos Faria, University of Lisbon, Portugal, df@domingosfaria.net

Gianfranco Ferraro, New University of Lisbon, Portugal, gianfrancoferraro@fcsh.unl.pt

Stacy Gallin, Misericordia University, USA, sgallin@mimeh.org

Athanasia Giasoumi, University of Cyprus, Cyprus, AthanasiaYa@hotmail.com

Alkis Gounaris, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, alkisg@philosophy.uoa.gr

Ross Halpin, University of Sydney, Australia, rwhalpin@gmail.com

Georgios Iliopoulos, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, giliop@philosophy.uoa.gr

Sofia Iliopoulou, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, siliopoulou@ppp.uoa.gr

Iraklis Ioannidis, Morgan Academy, United Kingdom, iraklis.iwannidis@gmail.com

Orhan Jašić, University of Tuzla, Bosnia and Herzegovina, orhanjasic@yahoo.com

Mirela KarahasanovićUniversity of Tuzla, Bosnia and Herzegovina, mirela.2205@hotmail.com

Georgios Karakasis, Independent Researcher, Spain, geokarakasis7@yahoo.com

Andjela Kaur, University of North Dakota, USA, andjela.kaur@und.edu

Christos Kechagias, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, kechagias@primedu.uoa.gr

George Kosteletos, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, kosteletosgeorge@gmail.com

Ioannis Ladas, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, ioannisnladas@gmail.com

Elena Lappa, Aristotle University of Thessaloniki, Greece, lappaelen@gmail.com

Theofanis Melidis, National & Kapodistrian University of Athens, Greece, theomelid@philosophy.uoa.gr

Emiliano Mettini, Pirogov Russian National Research Medical University, Russian Federation, emiliano@inbox.ru

Ana Miljević, University of Novi Sad, Republic of Serbia, anamiljevic@ff.uns.ac.rs

Stergios Mitas, University of Nicosia, Cyprus, mitas.s@unic.ac.cy

Janko Lozar Mrevlje, University of Ljubljana, Slovenia, janko.lozar@guest.arnes.si

Konstantina Mylona-Giannakakou, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, dinmy@philosophy.uoa.gr

Jasmin Özel, University of Nevada, Las Vegas, USA, jasmin.ozel@unlv.edu

Fereniki Panagopoulou-Koutnatzi, Panteion University of Social and Political Sciences, ferenikipan@yahoo.gr

Andrie Panayiotou, Cyprus University of Technology, Cyprus, andrie.panayiotoy@cut.ac.cy

Konstantinos Papageorgiou, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, constantinoss@gmail.com

Emmanuel Perakis, Independent Researcher, Greece, emmper@gmail.com

Karl Pfeifer, University of Saskatchewan, Canada, karl.pfeifer@usask.ca

Constantinos Pitenis, Aristotle University of Thessaloniki, Greece, pitenisk@gmail.com

Ioannis Psomakis, National & Kapodistrian University of Athens, Greece, ipsomakis@hotmail.com

Goran Rujević, University of Novi Sad, Republic of Serbia, goran.rujevic@ff.uns.ac.rs

Kalomoira Sakellaraki, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, kalsakellaraki@gmail.com

Dilfuza Sayfillaeva, Bukhara State University, Uzbekistan, dilfuza.sayfillaeva@mail.ru

Luisa Simonutti, Institute for the History of Philosophy and Science in Modern Age, National Research Council, Italy, luisa.simonutti@ispf.cnr.it

Joe Slater, University of Glaskow, United Kingdom, joe.slater@glasgow.ac.uk

Risto Solunchev, Ss. Cyril and Methodius University, North Macedonia, r.solunchev@gmail.com

Maria Sozopoulou, Panteion University of Political and Social Sciences, Greece, msozopoulou@philosophy.uoa.gr

Andreas Tifas, National and Kapodistrian University of Athens, Greece, andreastifas@yahoo.com

Tanja Todorović, University of Novi Sad, Republic of Serbia, tanja.todorovic@ff.uns.ac.rs

Bexruz Turdiyev, Bukhara State University, Uzbekistan, bekhruz0302@gmail.com

Fotini Vassiliou, National & Kapodistrian University of Athens, Greece, fvassiliou@philosophy.uoc.gr

Stanko Vlaški, University of Novi Sad, Republic of Serbia, stanko.vlaski@ff.uns.ac.rs